O nás

Adventure golf Benešov vznikl společně s myšlenkou zrealizovat v centru Benešova klidovou zónu pro dospělé i děti, ve které by mohli relaxovat jak aktivně, tak pasivně. Vznikl tak areál Stone Park, nejprve s průchodem z hlavní tepny Benešova-Tyršovy ulice a následně i s průchodem do nové ulice Karla Nového. Vznikla tak pasáž Stone park, která tyto ulice spojuje a zároveň tak v centru města utváří klidovou zónu, ve které její návštěvníci naleznou mimo jiné i řadu obchodů.

Aktivní část relaxace začala vznikat v roce 2012, přesněji 15.3., kdy byl znovuotevřen areál bowlingu, nynější Stone bowling bar, který svým návštěvníkům nabízí 4 profesionální dráhy Brunswick, útulný kamenný bar s letní venkovní terasou, šipky, kulečník, karambol a fotbálek.

Pro návštěvníky, kteří hledají spíše pasivní odpočinek, jsme dne 15.10.2015 otevřeli opravdu stylovou kavárnu, Času na kávu. Kavárna se těší velké návštěvnosti, hlavně pro nabídku prémiové kávy Kavé, Filicori Zecchini. V letním období nabízí také novou terasu, ze které je příjemný výhled do parku, do odpočinkové části a samozřejmě přímo na všechny dráhy Adventure golfu.

Adventure golf byl „prozatím“ posledním z aktivit, které chceme svým návštěvníkům nabídnout a zpříjemnit jim tak jindy rušné odpoledne i v centru města.

Adventure golf Benešov je plně certifikované outdoorové hřiště v centru Benešova. Zahrát si mohou přijít jak jednotlivci, tak skupiny, firmy nebo spolky. Hru si můžete užít i večer, za nočního osvětlení nebo ji naopak spestřit hrou s čelovkami J. Celým areálem protéká potůček, který se vlévá do krásného jezírka s rybičkami. Vodní tok je rovněž jednou z překážek, které na našem adventure golfu naleznete.

O adventure golfu všeobecně:

Adventure Golf se k nám dostal ze Severní Ameriky, kde je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem a především rodinnou zábavou. Je to v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. Velikost drah je však to jediné, co má Adventure Golf společného s minigolfem. Způsob hry je totiž zcela odlišný. Klasické překážky známé z minigolfu zde nenajdete, na drahách jsou různé terénní nerovnosti, vyvýšeniny, boule, vodní pasti, kameny – tedy stejně jako u golfu.

A povrch drah? Zapomeňte na klasický šedivý eternit.

Adventure Golf se hraje na umělé golfové trávě a hráči během hry smí nebo dokonce musí chodit po drahách. Hraje se golfovými holemi určenými k puttování nebo minigolfovými kladívky a golfovým míčkem. Takže co je vlastně Adventure Golf? Ani minigolf ani golf, ale něco mezi tím … a hlavně při něm zažijete spoustu legrace a probudí ve vás skrytou soutěživost.

Vybavení na adventure golf

Co budu potřebovat, když si chci přijít zahrát adventure golf?

Pro hraní adventure golfu nepotřebujete žádné speciální vybavení. Vše potřebné si můžete zapůjčit přímo na hřišti, takže Vám stačí pouze pohodlné sportovní oblečení, pevné sportovní boty a dobrá nálada.

mail

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK A ZÍSKÁTE AKTUÁLNÍ INFORMACE O SEZÓNNÍCH AKCÍCH A ZAJÍMAVÝCH SLEVÁCH NEJEN PRO VŠECHNY MILOVNÍKY GOLFU…